Конструктор LEGO City Бетонозмішувач 85 деталей (60325)

(Код товару 60325-Lego)
-12% Акція
Конструктор LEGO City Бетонозмішувач 85 деталей (60325)
В наявності
зі швидкою доставкою
LEGO Виробник: LEGO
Швидка доставка
Повернення та обмін
Приємні знижки
Гарантія якості

Знижка 12%!

Кількість акційних товарів обмежена

632 грн. 719 грн.

Конструктор LEGO City Бетонозмішувач 85 деталей (60325)

           Конструктор LEGO City Бетонозмішувач 85 деталей (60325)

           Приєднуйся до будівельників LEGO® City на вантажівці-бетонозмішувачі. Доїдь до будівельного майданчика та зніми старий фундамент за допомогою відбійного молотка і тачки. Потім розклади жолоб у задній частині вантажівки та поверни змішувальний барабан, щоб залити бетон. Коли закінчиш, завантаж інструменти та переходь до наступної роботи!

           Здійсніть дитячі фантазії в життя з набором «Вантажівка-бетонозмішувач» LEGO® City (60325). У наборі з цією іграшковою будівельною машиною з кабіною водія, що відкривається, і обертовим змішувальним барабаном є іграшковий відбійний молоток, тачка і знак «Дорожні роботи». Просто додайте 2 міні-фігурки робітників, щоб багато годин провести за творчою грою.

Для хлопчиків та дівчаток віком від 4 років.

В ігровий набір для дітей від 4 років входить заздалегідь зібраний стартовий модуль, що дозволяє швидко почати будівництво, покрокова інструкція зі збирання в картинках, а в безкоштовному додатку LEGO Building Instructions для смартфонів та планшетів є інтерактивний електронний посібник. Його інтуїтивно зрозумілі інструменти масштабування та повороту дозволяють дітям у процесі збирання розглядати готову модель. Вивчення світу через гру. Діти ростуть в оточенні дивовижних транспортних засобів та машин, а з наборами для збирання із серії «Крутий транспорт» LEGO City вони зможуть вивчити їх поблизу. Реалістичні моделі та забавні персонажі надихають на відкриту творчу гру.

  • Цікава будівельна машина – з «Вантажівка-бетонозмішувач» LEGO® City (60325) будувати буде ще веселіше. Ця надихаюча іграшкова вантажівка призначена для дітей від 4 років, і вона забезпечує не тільки бетон.
  • Що в коробці? — Все, що потрібно дітям для складання «Вантажівкі-бетонозмішувача» LEGO® City, а також іграшкова тачка, відбійний молоток, знак «Дорожні роботи» та дві мініфігурки робітників.
  • Реалістична гра - у вантажівки-бетономішалки змішувальний барабан, що обертається, який зовсім як справжній подає іграшкові елементи бетону з розкладного жолоба в задній частині машини.
  • Весела іграшка для дітей можна подарувати на день народження або на будь-яке інше свято хлопчикам і дівчаткам у віці від 4 років.
  • Легко переносити та зберігати — розміри бетономішалки у зібраному вигляді становлять понад 9 см заввишки, 14 см завдовжки та 7 см завширшки.
  • Ігровий набір LEGO® City для дітей від 4 років — набір включає стартовий модуль LEGO, інструкцію зі складання в картинках та електронний посібник, доступний у безкоштовному додатку LEGO Building Instructions.

Кількість деталей: 85

Розмір коробки: 26,2 x 19,1 x 4,6 см

Вік: від 4 років

Конструктор LEGO City Бетонозмішувач 85 деталей (60325)

Основні характеристики
Виробник LEGO
Вік Від 4 років

Конструктор LEGO City Бетонозмішувач 85 деталей (60325)

Написати відгук