Конструктор LEGO Classic Океан творчих ігор 333 деталі (11018)

(Код товару 11018-Lego)
-17% Акція
Конструктор LEGO Classic Океан творчих ігор 333 деталі (11018)
В наявності
зі швидкою доставкою
LEGO Виробник: LEGO
Швидка доставка
Повернення та обмін
Приємні знижки
Гарантія якості

Знижка 17%!

Кількість акційних товарів обмежена

629 грн. 759 грн.

Конструктор LEGO Classic Океан творчих ігор 333 деталі (11018)

           Конструктор LEGO Classic Океан творчих ігор 333 деталі (11018)

            Ознайомте малюків з відкритим світом творчої гри з ігровим набором «Океан творчих ігор» LEGO® Classic (11018). У нього входить барвистий комплект деталей LEGO, шість надихаючих ідей для складання на тему океану, щоб почати веселощі, та два пакети додаткових кубиків для вільного будівництва.

            Надихаючі ідеї для складання для дітей від 4 років.
У набір входять покрокові інструкції в картинках, за допомогою яких діти зможуть зібрати корабель вікінгів, жовтий підводний човен, підводний дрон, морського коника, кита та черепаху. Навіть будівельники-початківці зможуть випробувати гордість і радість від створення власних іграшок LEGO.

Ігрове навчання з конструкторами LEGO Classic.
Набори для збирання LEGO® Classic повні ідей та натхнення, щоб відкрити нескінченні можливості для вільної гри. Вони допомагають дітям розвивати творчі навички, які залишаться з ними на все життя.

  • Творча гра для дітей віком від 4 років — набір для складання «Океан творчих ігор» LEGO® Classic (11018) містить величезну кількість барвистих деталей LEGO та шість ідей для моделей на океанську тематику, щоб почати веселощі.
  • Що в коробці? — Все, що необхідно для складання іграшкового корабля вікінгів, жовтого підводного човна, підводного дрону, морського коника, кита та черепахи, а також два пакети деталей LEGO® для творчого будівництва.
  • Надихає дітей на творчість — діти зможуть зібрати та грати з моделями, які їм пропонуються, а потім придумати та відкрити для себе нові творчі способи створення власних іграшок LEGO®.
  • Подарунок на будь-який випадок — цю іграшку LEGO® можна подарувати на день народження, свято або просто зробити сюрприз юним будівельникам LEGO та дітям, які хочуть розширити свою колекцію кубиків LEGO.
  • Великий вибір деталей LEGO® — за допомогою цього оригінального набору LEGO із 333 деталей діти зможуть збирати все, що їм заманеться.
  • Більше наборів для колекціонування та об'єднання — діти можуть поєднати цей ігровий набір з іншими із серії LEGO® Classic для ще більших творчих веселощів.
  • Покрокові інструкції зі збирання — для кожної з шести моделей є окремі прості інструкції зі складання в картинках, так що навіть будівельники-початківці зможуть веселитися, самостійно збираючи собі іграшки LEGO®.
  • Вчитися ще ніколи не було так весело — збираючи та граючи, діти розвивають творчі навички, які залишаться з ними на все життя.
  • Якісні збірні іграшки для дітей — усі елементи LEGO® відповідають найсуворішим галузевим стандартам, тому вони абсолютно безпечні та сумісні один з одним.
  • Перевірено максимум — конструктори LEGO® ретельно тестуються на відповідність найсуворішим стандартам безпеки.

Кількість деталей: 333
Вік: від 4 років
Розмір коробки: 26,2 x 7,2 x 19,1 см

Конструктор LEGO Classic Океан творчих ігор 333 деталі (11018)

Основні характеристики
Виробник LEGO
Вік Від 4 років

Конструктор LEGO Classic Океан творчих ігор 333 деталі (11018)

Написати відгук