Конструктор LEGO DUPLO Аквапарк (10989)

(Код товару 10989-Lego)
Знижка
Конструктор LEGO DUPLO Аквапарк (10989)
В наявності
зі швидкою доставкою
LEGO Виробник: LEGO
Швидка доставка
Повернення та обмін
Приємні знижки
Гарантія якості

Знижка 13%!

Кількість акційних товарів обмежена

1 370 грн. 1 579 грн.

Конструктор LEGO DUPLO Аквапарк (10989)

          Конструктор LEGO DUPLO Аквапарк (10989)

          Шукаєте найкращу іграшку для купання для малюків віком від 2 років? LEGO® DUPLO® Town Аквапарк (10989) перетворює купання на веселе навчання, дозволяючи дітям досліджувати цей барвистий аквапарк. Ба більше, цей набір не лише знайомить маленьких шанувальників води із цифрами й допомагає розвивати їхні навички наливання води, він також легко миється і зберігається.
Інтерактивна іграшка наповнена творчими іграми.
Ця розвивальна іграшка складається з гнучкої пальми, яку діти можуть «виростити» за допомогою кубиків із номерами 1-2-3. Малюки наповнюють відерце дерева водою, щоб забризкати фігурку дитини. Вони можуть відправити маленьку фігурку вниз із водної гірки і запустити її на чарівну черепашку-поплавок. Наповнюючи хмаринку водою, діти створюють зливу на всі цікаві елементи набору.
Практичний дизайн, що сподобається батькам.
Іграшки для купання LEGO DUPLO створені для того, щоб дорослі могли розділити з дітьми їхню радісну мандрівку дослідження світу. Після купання, аквапарк можна розібрати, щоб дорослі могли легко висушити його й забезпечити чистоту й гігієну іграшок для купання.

  • Дитяча іграшка для купання. Розважайтеся, купаючись в ігровому аквапарку (10989). Творчий набір для малюків від двох років і старше розвиває розпізнавання чисел та зорово-моторну координацію.
  • Кумедний конструктор у ванні - ця іграшка для ванни включає плавучий острів і колесо черепахи, гнучку пальму з відром для води, гірку у формі восьминога, 2 дитячі фігурки, морську зірку і дощову хмару.
  • Іграшка, яка розвиває уяву - у ванні діти розвивають навички та вивчають числа, розставляючи кубики, щоб дерево "росло", і супроводжують фігурку, відкриваючи атракціони веселого аквапарку.
  • Подарунок для дошкільнят - ідеальний подарунок для малюків віком від 2 років на дні народження, особливі випадки та повсякденне життя
  • Побудуйте під час купання - цей набір має висоту 22 см, ширину 25 см і глибину 19 см. Частина серії іграшок для ванної LEGO® DUPLO® (продається окремо)
  • Цифрові інструкції зі збирання — додаток LEGO® Builder містить цифрову версію вказівок для набору.

Кількість деталей: 19
Вік: від 2 років
Розмір коробки: 38,2 x 26,2 x 9,4 см

Конструктор LEGO DUPLO Аквапарк (10989)

Основні характеристики
Виробник LEGO
Вік Від 2 років

Конструктор LEGO DUPLO Аквапарк (10989)

Написати відгук