Конструктор LEGO DUPLO Будні в дитячому садку (10992)

(Код товару 10992-Lego)
-11% Акція
Конструктор LEGO DUPLO Будні в дитячому садку (10992)
В наявності
зі швидкою доставкою
LEGO Виробник: LEGO
Швидка доставка
Повернення та обмін
Приємні знижки
Гарантія якості

Знижка 11%!

Кількість акційних товарів обмежена

1 560 грн. 1 749 грн.

Конструктор LEGO DUPLO Будні в дитячому садку (10992)

        Конструктор LEGO DUPLO Будні в дитячому садку (10992)

Набір наповнений творчими завданнями, які дозволяють батькам і дітям розігрувати соціальні ігрові сценарії, як у справжньому дитячому садку. Діти можуть намалювати малюнок пальчиками в художньому куточку або насолодитися полуденком. Особа з обмеженими можливостями може скористатися рампою, щоб приєднатися до своїх друзів, які гасають по двору на самокаті. Батьки також можуть навчити дітей мити руки у ванній кімнаті, де є туалет і раковина.

Заохочування чуттів.

Як і всі дитячі іграшки LEGO DUPLO, цей набір містить яскраві кубики, з якими цікаво взаємодіяти, а тканинний килимок із цифрами додає тактильних відчуттів. Набори LEGO DUPLO допомагають дітям зрозуміти світ, який вони бачать навколо себе, зображуючи впізнавані об?єкти й багате розмаїття персонажів.

  • Барвиста навчальна іграшка для дітей — підготуйте малюків віком від 2 років до ясел і познайомте їх із цифрами та кольорами за допомогою LEGO® DUPLO® Будні в дитячому садку (10992).
  • Велика різноманітність персонажів - ця барвиста іграшка включає фігурку дошкільника та трьох дітей, щоб малюки могли навчитися грати та співпрацювати в групі та ділитися речами.
  • Години творчих ігор — багато оригінальних функцій, від столика для рукоділля та ванної кімнати, щоб навчитися мити руки, до динамічних елементів, таких як мила конячка-гойдалка та іграшковий самокат.
  • Розвиток дрібної моторики - цей дитячий набір складається з двох різнокольорових конструкцій, одна з ванною кімнатою, а інша з шезлонгом, що дарує малечі багато задоволення від будівництва.
  • Подарунок для маленьких: малюкам віком від двох років, які люблять досліджувати світ, сподобається досліджувати цей набір LEGO® DUPLO®, як і батькам, які люблять спостерігати за успіхами своїх дітей.
  • Ця іграшка, створена для маленьких рук, має розміри 13 см у висоту та 19 см в ширину. Його можна легко комбінувати з іншими іграшками LEGO® DUPLO® для ще більш реалістичної гри.
  • Іграшки для найменших, допитливих дітей - набори LEGO® DUPLO® майстерно розроблені з веселими історіями, веселими кольорами, різноманітними персонажами та привабливими деталями.

Кількість деталей: 67
Вік: від 2 років
Розмір коробки: 48 x 28,2 x 9,1 см

Конструктор LEGO DUPLO Будні в дитячому садку (10992)

Основні характеристики
Виробник LEGO
Вік Від 2 років

Конструктор LEGO DUPLO Будні в дитячому садку (10992)

Написати відгук