Конструктор LEGO DUPLO Дім Людини-Павука (10995)

(Код товару 10995-Lego)
Знижка
Конструктор LEGO DUPLO Дім Людини-Павука (10995)
В наявності
зі швидкою доставкою
LEGO Виробник: LEGO
Швидка доставка
Повернення та обмін
Приємні знижки
Гарантія якості

Знижка 7%!

Кількість акційних товарів обмежена

864 грн. 929 грн.

Конструктор LEGO DUPLO Дім Людини-Павука (10995)

            Конструктор LEGO DUPLO Дім Людини-Павука (10995)

Супергерої віком від 2 років і старші гратимуть у ролі своїх улюблених персонажів-павуків з ігровим набором LEGO® DUPLO® Marvel Дім Людини-Павука (10995). Цей набір, натхненний серіалом Disney+, дозволяє дітям відтворювати сцени з Людиною-павуком, рятувати кошеня, поливати рослину з лійки, а потім спостерігати, як вона росте.

Конструктор для творчих малюків.
Багато веселощів для маленьких шанувальників Людини-павука У набір входять три фігурки - Людина-павук, Павук-привид і кіт Бутсі. У ньому також є рослина, яка може рости з цегли , прикріплених до стебла, сітка, якою можна обернути ліхтар, як у казці, а також двері та вікна, які відкриваються, спонукаючи маленькі руки дослідити.

Весілля для всієї родини.
Набори LEGO DUPLO надихають дошкільнят на нескінченні ігри, самовираження та навчання. Вони також дозволяють опікунам та дітям проводити час разом, займаючись будівництвом та розвитком.

  • Весілля для маленьких супергероїв. Дошкільнятам віком від 2 років сподобається відтворювати сцени з мультфільму «Спайді» та «Суперприятелі» Disney+ за допомогою ігрового набору LEGO® DUPLO® Marvel Дім Людини-Павука(10995).
  • Творча гра - включає фігурки Людини-павука, Примарного павука і кота Бутсі, рослина, що росте, лійку, сітку і будівлю з дверима і вікнами, що відкриваються.
  • Розвиток навичок. Малята використовують свої навички дрібної моторики, прикріплюючи сітку до ліхтаря та відкриваючи вікна та двері. Гра в ролі Людини-павука та Павука-примари розвиває здатність до самовираження.
  • Подарунок для шанувальників Людини-павука - здивуйте дитину віком від двох років подарунком на день народження або з особливого випадку, який надихне його на творчі ігри.
  • Розміри. Набір «Людина-павук» висотою 21 см, шириною 9 см і глибиною 8 см принесе масу задоволення маленьким супергероям.

Кількість деталей: 25
Вік: від 2 років
Розмір коробки: 22,2 x 26,2 x 7,6 см

Конструктор LEGO DUPLO Дім Людини-Павука (10995)

Основні характеристики
Виробник LEGO
Вік Від 2 років

Конструктор LEGO DUPLO Дім Людини-Павука (10995)

Написати відгук