Конструктор LEGO DUPLO Похід до лікаря (10968)

(Код товару 10968-Lego)
Знижка
Конструктор LEGO DUPLO Похід до лікаря (10968)
В наявності
зі швидкою доставкою
LEGO Виробник: LEGO
Швидка доставка
Повернення та обмін
Приємні знижки
Гарантія якості

Знижка 4%!

Кількість акційних товарів обмежена

660 грн. 689 грн.

Конструктор LEGO DUPLO Похід до лікаря (10968)

            Конструктор LEGO DUPLO Похід до лікаря (10968)

Маленьким лікарям та медсестрам сподобається доброзичливий лікар та веселі заняття, які представлені у наборі «Візит лікаря» LEGO® DUPLO® Rescue (10968). Цей універсальний ігровий набір стане чудовим способом підготувати малюків віком від 2 років до візиту до лікаря.

Ігровий набір, що розвиває, з лікарем.

Ознайомте дошкільнят із забавними заняттями, які чекають на них у поліклініці. Доброзичливий лікар за допомогою гнучкого стетоскопа (надійно прикріпленого) прослухає серце дитини — та серце зображено на верхній частині фігурки дитини. На стіні висить таблиця зростання з жирафом, у раковині можна помити руки, а тато може почекати на стільці. Цей ігровий набір розповідає про важливість міцного здоров'я та дбайливої ??поведінки, що робить його ідеальним для розвитку соціальних та емоційних навичок у дітей.

Навчання у грі для малюків.

Батьки можуть поділити з дітьми дорогоцінні віхи розвитку, адже іграшки LEGO DUPLO — це відкриті веселощі, самовираження та радісне дослідження в руках маленьких дітей.

  • Відмінний подарунок для маленьких лікарів — набір «Візит лікаря» LEGO® DUPLO® Rescue (10968) познайомить дошкільнят із веселими заняттями у поліклініці. Також це чудовий спосіб підготуватися до візиту до лікаря.
  • Веселий ігровий набір — у наборі 3 фігурки LEGO® DUPLO®: доктор, батько та дитина. Крім того, тут є плюшеве ведмежа дитини, таблиця росту з жирафом, раковина, кушетка, чемоданчик, що відкривається, і 2 стільці.
  • Творча рольова гра — діти використовують гнучкий стетоскоп лікаря (надійно прикріплений), щоб перевірити серцебиття у дитини та розігрувати нескінченні дбайливі історії.
  • Медична клініка для дбайливих дітей — цей практичний ігровий набір ідеально підходить для маленьких лікарів та медсестер віком від 2 років, а також для батьків, які хочуть розділити дорогоцінні віхи розвитку зі своїми малюками.
  • Універсальний ігровий набір — розміри цього придатного для маленьких дітей набору складають більше 17 см заввишки, 20 см завширшки і 10 см завглибшки. Він легко поєднується з іншими іграшками LEGO® DUPLO® для ще більших веселощів.

Кількість деталей: 34
Вік: від 2 років
Розмір коробки: 26,2 x 11,8 x 19,1 см

Конструктор LEGO DUPLO Похід до лікаря (10968)

Основні характеристики
Виробник LEGO
Вік Від 2 років

Конструктор LEGO DUPLO Похід до лікаря (10968)

Написати відгук