Конструктор LEGO DUPLO Сміттєпереробна вантажівка (10987)

(Код товару 10987-Lego)
Знижка
Конструктор LEGO DUPLO Сміттєпереробна вантажівка (10987)
В наявності
зі швидкою доставкою
LEGO Виробник: LEGO
Швидка доставка
Повернення та обмін
Приємні знижки
Гарантія якості

Знижка 7%!

Кількість акційних товарів обмежена

650 грн. 699 грн.

Конструктор LEGO DUPLO Сміттєпереробна вантажівка (10987)

           Конструктор LEGO DUPLO Сміттєпереробна вантажівка (10987)

           Допоможіть малюкам віком від 2 років навести лад у місті з допомогою іграшки LEGO® DUPLO® Town Сміттєпереробна вантажівка (10987). Цей реалістичний іграшковий сміттєвоз дозволяє допитливій малечі відтворювати світ, який вони бачать навколо себе, вивчаючи переробку відходів, сортуючи сміття у відповідні контейнери й скидаючи його у вантажівку. Навчальні іграшки для урізноманітнення розваг Сортуючи сміття малюки знайомляться з його кольорами, визначаючи, який вид сміття підходить за кольором до відповідного сміттєвого контейнера. Кожен з них має відкидні кришки, які покращують моторні навички, коли малеча відкриває і закриває контейнери, щоб прибрати сміття. Дошкільнятам сподобається керувати вантажівкою та скидати її вантаж, щойно вона доїде до місця призначення — сміттєзвалища. Сюжетна гра у реальний світ Ця практична іграшка допомагає дітям розвивати дрібну моторику, розігруючи реальні пригоди звичайного персонажа, який подружився із загубленим цуценям і взяв його на прогулянку у вантажівці.

  • Навчальна іграшка для екологічного навчання — LEGO® DUPLO® Town Сміттєпереробна вантажівка (10987) вчить малюків сортувати відходи, доки вони весело граються, вивчаючи світ, який бачать навколо себе.
  • Багатофункціональна іграшка для малюків — у набір входить іграшковий сміттєвоз із функцією перевертання, три різнокольорові сортувальні контейнери для сміття, сміттяр, іграшкова фігурка цуценя та мітла.
  • Дитяча навчальна іграшка, яка спонукає до творчої гри — діти розвивають дрібну моторику й вчаться розпізнавати кольори, уявляючи себе заклопотаними збирачами сміття, які сортують вторинну сировину.
  • Подарунок для малюків — надихніть дитину, яка цікавиться довкіллям, цим наповненим ігровими можливостями подарунком до дня народження, свята або з будь-якої іншої нагоди для дітей віком від 2 років.
  • Місце для гри — вантажівка сягає понад 11 см заввишки, 16 см завдовжки й 7 см завширшки, і дарує безліч простору, аби помістити сміттяра в кабіну
  • Цифрові інструкції з конструювання — додаток LEGO® Builder містить цифрову версію друкованих інструкцій з конструювання, що входять до набору
  • Усі розвивальні іграшки LEGO® DUPLO® спеціально створені із творчими деталями, щоб заохочувати до безкінечної навчальної гри, яку батьки можуть розділити з малюками.

Кількість деталей: 15
Вік: від 2 років
Розмір коробки: 26,2 x 19,1 x 7,2 см

Конструктор LEGO DUPLO Сміттєпереробна вантажівка (10987)

Основні характеристики
Виробник LEGO
Вік Від 2 років

Конструктор LEGO DUPLO Сміттєпереробна вантажівка (10987)

Написати відгук